O firmieUniverpol spółka z o.o. powstała w 1990 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które wyrosło po zmianach ustrojowych i gospodarczych w Polsce. Univerpol Naszym atutem jest dopasowanie produkcji do aktualnych potrzeb jakie dyktuje gospodarka. Świadczy o tym fakt, że sprzedajemy nasze wyroby nie tylko w Polsce, ale również za granicę.

Univerpol powstał na obrzeżach Bochni, przy ul.Wodociągowej. Obecnie prowadzimy produkcję w drewnie miękkim i twardym.

Dział drewna miękkiego to przede wszystkim produkcja wyrobów finalnych. Wśród nich wiodącą rolę odgrywają opakowania na alkohole, opakowania i skrzynie pod różne gabaryty towarów, nasadki na palety, palety, pokrywy itp.


Univerpol

Dział drewna twardego to beczki, wiadra, różnego rodzaju półfabrykaty, graniaki, listwy, deski. Z innych produktow drewnianych wykonujemy różne produkty, jak wiadra dekoracyjne, wózki pod donice na indywidualne zamowienia, budy dla psów, kurniki przenośne, klatki dla zwierząt itp., zarówno z drewna miękkiego jak i twardego.
W każdej chwili możemy zmienić profil produkcji i dostosować się do wymogów klienta. Posiadamy na swoje wyroby certyfikat FSC-SW- COC - 1831

"Każdego klienta traktujemy jak partnera w biznesie"

certyfikat